logo

Ankara Kreş

Ankara kreşleri arasında ebeveynler tarafından en çok tercih edilen bir eğitim kurumuyuz. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak çocukların eğitimlerine önem verdiğimiz kadar kişisel gelişimlerini de önemsemekteyiz. Bu sebep ile müfredat derslerinin yanı sıra drama, İngilizce ve oyunlar dahil olmak üzere birçok farklı aktiviteyi programlamakta ve uygulamaktayız. Ankara’da yer alan kreşlerimizde bir sınıfta maksimum 16 öğrenci bulunmaktadır. Ebeveynler için olduğu kadar çocuklar için de kreş seçiminin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu sebep ile kreşimize kayıt olan her çocuğa büyük bir önem göstermekteyiz.

Kreş Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Listesi

Kreş seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Kreş seçimi hem ebeveynler için hem de çocuk için büyük bir önem taşımaktadır. Anne ve babaların kreş seçimi yapmadan önce büyük bir titizlik ile araştırma yapması gerekmektedir. Ayrıca bir kreşten tam olarak ne beklenildiğinin de öncelikle cevaplandırılması ebeveyn ve çocuk için daha iyi olacaktır. Kreş seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri şu şekilde sıralamamız mümkündür;

  • Çocuğun ihtiyaçlarına yönelik bir kreş olması
  • Bütçenin uygun olduğu en iyi kreşin seçilmesi
  • Eğitmen kadrosunun uzman ve tecrübeli kişilerden olması
  • Beklentileri tam olarak karşılıyor olması
  • Kreş için yapılan yorumların dikkate alınması
  • Kreşin fiziksel ortamının çocuklar için uygunluk durumu gibi birçok etken göz önünde bulundurularak kreş seçiminin yapılması gerekmektedir.

Kreş Eğitmen Kadrosunun Özellikleri

Ankara kreşleri arasında sıklıkla tercih edilen bir kurum olmamızın birçok sebebi bulunmaktadır. Birçok ebeveyn tarafından tavsiye edilen kreşlerimizde çalışmakta olan eğitmen kadrosu son derece profesyonel ve uzman kişilerden oluşturulmaktadır. Alanında deneyimli, çocuklar ile iyi anlaşabilen ve çocuklar ile çalışmayı seven, yönetmelikteki şartları yerine getiren bir eğitmen kadromuz bulunmaktadır. Eğitmenlerimiz birçok farklı çocuk ile çalışabildiği gibi özel ihtiyacı olan çocuklar ile de yakından ilgilenmektedir.
Eğitmenlerimiz çocuklar ile yakından ilgilenir, gelişimlerini gözlemler ve bu durumu istek dahilinde rapor halinde ebeveynlere sunar. Ortadoğulular Eğitim Kurumlarımız ve kreşlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için irtibata geçebilir ve yüz yüze görüşmek için randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *