logo

Ankara Özel Kreşler

Ankara Özel Kreşler 

Ankara özel kreşler hizmetlerimiz 2002 yılından beri devam etmekte olup Ankara’nın birçok yerinde kreşimiz bulunmaktadır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak çocukların gelişimlerini son derece önemli olduğunun farkındayız. Çocukların kişisel gelişimlerinin onların yeterlilik, istek ve becerile kapsamında olmasının gerektiğini düşünmekteyiz. Kreşlerde sunduğumuz eğitimlerde çocuklar eğlenirken öğrenmekte ve kendileri için üretmektedir. Sorumluluk sahibi ve farkındalığı yüksek çocuklar yetiştirmek için özel eğitim fırsatı sunuyoruz ve bu fırsattan Ankara’daki çocukların yararlanmasını hedefliyoruz.

Ankara’da Kreş Hizmeti Veren Kurumlar

Ankara’da kreş hizmeti veren birçok kurum bulunmakta olup ebeveynler tarafından sıklıkla tavsiye edilen bir eğitim kurumuyuz. Çocukların kendi hayatlarını yaratmaları için yaratıcılık ve drama başta olmak üzere birçok yenilikçi eğitim planı sunmaktayız. Küçük yaşta kendilerini deneyimleyerek hangi alana yoğunlaşmaları gerektiğini ortaya çıkaran birçok yaygın eğitim tekniği uygulamaktayız. Bilimsel eğitimlerin yanı sıra dinamiği daha yüksek eğitimleri uygulamayı tercih etmekteyiz. Öğrenme sürecine çocuğun tam katılım sağlamasını hedefleyen eğitim kurumumuz 2002 yılından beri hizmet vermektedir.

Yenilikçi Eğitim Anlayışı ve Yaygın Eğitim Teknikleri

Yaygın eğitim teknikleri kullanarak çocukların kendilerini deneyimlemelerini ve öğrenirken eğlenmelerini sağlamaktayız. Standart eğitim programlarına göre daha dinamik eğitim teknikleri ile çocukların ilgilerini kaybetmeden derslere katılmalarını hedeflemekteyiz. Ortadoğulular Eğitim Kurumlarında kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra psikolojik destek de sağlamaktayız. Danışman öğretmenler ve pedagoglar sayesinde çocukların kreşteki öğrenme sürecindeki memnuniyetleri ve hislerini daha iyi bir seviyeye getirmek için çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Ankara’daki Kreşler

Kaliteli ve profesyonel hizmetin yanı sıra çocukların rahat hareket edebileceği ve kendilerini güvende hissedecekleri bir mekan da yaratmaktayız. Anaokullarımız son derece güvenli olup, büyük bahçeler ile çevrelenmektedir. Çocukların özgürce oyun oynayabileceği alanlar yaratarak yaratıcılıklarını kaybetmemeleri için çalışmalar yürütmekteyiz. Ankara özel kreşler arasında kaliteli ve profesyonel hizmet veren tek eğitim kurumuyuz. Tecrübelerimizden yola çıkarak, müşteri odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Kadromuzda yer alan her personel ile özel olarak görüşüyor ve çocuklar ile iyi anlaşabilen, alanında uzman kişiler ile çalışmayı prensip haline getiriyoruz. Ankara’daki kreşler arasında ebeveynler tarafından sıklıkla tercih ve tavsiye edilmekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *