logo

Ankara’da Sıcak ve Güvenilir Bir Yuva

Çocuklarınızın hayal ve ilgileriyle yaratıcılıklarına yönelen uzman öğretmenlerimiz gerekli ilgi ve sevgiyi göstererek hem birtakım şeyleri öğretmekteler hem de birlikte kaliteli vakit geçirmektedirler. Ayrıca güler yüzlü öğretmenlerimizin arkadaşça yaklaşımları nedeniyle çocuklarınız yabancılık çekmeden kolayca kreşe uyum sağlayabilmektedir. Bu nedenle ebeveynler gönül huzuruyla rahat, sıcacık ve güvenilir bir kreşe çocuklarını emanet etmektedirler. 

 Kreşlerimizde Verdiğimiz Eğitimler 

Kreşlerimizde sunduğumuz eğitim faaliyetleriyle çocuklarınızın iletişim düzeyi artmaktadır. Hem diğer çocuklarla hem de öğretmenlerle birlikte geçirilen vakitte eğlenceli ve öğretici oyunlar oynayarak çocuklarınız sağlıklı bir şekilde gelişim gösterirler. Ayrıca el becerileri etkinliklerimizle çocuklarınızın ilgi alanlarına göre yeteneklerini de meydana çıkarmalarına yardım ediyoruz. Düzenli öğünler ve uyku saatleriyle fiziki olarak da gelişimlerine çok değer veriyoruz.  

Eğitimlerimizde kullandığımız metotlarla çocuklarınız kendini daha iyi ifade edebileceklerdir. Çünkü çocuklarınızla özel olarak ilgilenen öğretmenlerimiz onların aktivitelere katılımlarını, kendi fikirlerini söylemelerini ve yaratıcılıklarını göstermelerini sağlamaktadır. Öğrenme süreçlerini katılımlı bir şekilde geçiren çocuklar da derslere daha çok ilgi göstermekte ve özgüvenlerini arttırmaktadırlar. Çocuklarla iletişimi kuvvetli ve onlarla meşgul olmayı seven öğretmenlerimiz sayesinde çocuklarınızın her açıdan gelişimleri ve farkındalıklarının artması sağlanmaktadır. 

2002 yılından bu yana hizmet veren eğitim kurumlarımızda kazandığımız tecrübe ve uzmanlıkla kaliteli ve profesyonel kreş hizmetlerini sunmaktayız. Bilgi ve birikimlerimiz sayesinde iletişim becerileri kuvvetli, yaratıcılıkları fazla ve özgüvenli bireyler olarak çocuklarınızı yetiştirmekteyiz. Özel çocuk yuvalarımız, ebeveynler tarafından en çok tercih edilen kurumlar olarak dikkat çekmektedir. Özel kreş Ankara kurumumuza güvenle çocuklarınızı kayıt ettirebilirsiniz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *