logo

Ankaranın En İyi Anadolu Liseleri

Eğitim faaliyetleri ülkemizin en çok dikkat ettiği hususların başında yer alır, aynı şekilde küresel olarak da geleceğin şekillenmesi adına eğitim son derece önemlidir. Ankara’nın en iyi anadolu liseleri arasında yer alan okulumuz, çağdaş eğitim düzeyinin gerekliliklerini uygulayarak öğrencilere hizmet sunmaktadır. Eğitim kadromuz oldukça donanımlı olmakla beraber, öğretmenlerimizin hizmet içi eğitim konusunda sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Öğrencilerin daha da motive olması, geleceklerine emin adımlarla bakması açısından onlara bütün fırsatları sunmaktayız.

Okulumuz Ankara’nın en iyi anadolu liseleri arasında iş birliğine dayalı öğretimi uygulayan nadir okullardandır. İş birliğine dayalı öğretimin yanında oluşturduğumuz rekabet ortamı da başarıyı getirmektedir. Öğrenciler okulda arkadaşları ile sosyal bir ilişki kurmaktadır, onların sosyalleşmesi adına yönetimimiz bütün çalışmaları yapmıştır. Sosyal ortamın yanına rekabeti ekleyen okulumuz bu sayede öğrencilerden daha çok verim almaktadır. Anadolu liseleri genel olarak öğrenciyi üst kademeye çıkarmak için çalışırken, bizler ise öğrencilerin istediği ve mutlu olacağı üst öğretime ulaştırmak gayesi ile çalışmaktayız. Üniversite kazanmak artık günümüzde zor değildir ancak kaliteli bir üniversite ve iyi bir bölüm kazanmak zordur. Okulumuz öğrencilerin ve ailelerin beklentilerini karşılayarak onlara yardımcı olmaktadır.

Eğitim Anlayışımız

Okulumuz oldukça kökenli bir yapıya sahiptir, öğretmenlerimizden tutunda görevlilerimize kadar herkes belli bir sistem ve düzen içerisinde çalışır. Rastgele sırf para kazanmak için başvuru yapanların düşüncelerini dikkate almadığımız gibi okulumuzda da görev vermiyoruz. Öğretmenler vizyon sahibi olmalı ki gelecek neslin inşası için öğrencilere bir şeyler katabilsin. İşte en temel felsefemiz budur, öğrencilerin ve öğretmenlerin mutlu olduğu bir ortamda başarı kaçınılmaz olacaktır. Ankara’nın en iyi anadolu liseleri sayı bakımından fazla olabilir ancak öğrencilere yaklaşım bakımından bizim gibi olmayabilirler. Öğrencilerimizin başarılı bir şekilde öğrenim faaliyetlerini sürdürmesi için birçok yöntem kullanmaktayız. Uygulayıcı ve pekiştirici ödevlerimiz öğrencilerin etkin öğrenmelerini sağlamaktadır, birebir öğrencilerimizle ilgilenmemiz de bu aşamaya destek vermektedir.

Kaliteli ve kusursuz bir eğitim için bizi tercih edebilirsiniz, öğretmenlerimiz başarıya aç olan öğrencilerin yollarını gözlemektedir. Okulumuz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *