logo

Çankaya Anaokulları

Ankara merkezli olarak yıllardır sayısız eğitim faaliyetini büyük bir özveriyle yürütmekteyiz. Ortadoğulular Eğitim Kurumları, bünyesinde çalışan sayısız personel ve eğitim gören sayısız öğrencisiyle, geleceği şekillendirmeye ve ülkemize liyakatli ve bilgili bireyler yetiştirmeye devam etmektedir. Çankaya anaokulları ile birinci aşama eğitim faaliyetlerimizi başlatıp ardından üniversite hazırlığa kadar kapsamlı bir eğitim faaliyeti yürütüyoruz. Bu eğitimleri verirken, devamlı gelişim ve öğrenme vadiyle bizlerde her yıl farklı bir tecrübe ve gurur yaşamaktayız. Bünyemizde yetişen binlerce insanın şükranları, bugün bizlere bu haklı gururu yaşatmaktadır.

Ankara Özel Anaokulları

Ankara, özel eğitim kurumları açısından birçok seçeneğe sahip büyük bir kenttir. Yıllardır anaokulları ve diğer orta öğretim kurumlarımızla bizde Ankara en iyi eğitim kurumları arasında yerimizi almaktayız. Okul öncesi eğitim bilindiği üzere eğitim hayatının ilk basamağıdır. Okul öncesinde çocukların eğitim almaları onların; zihinsel ve bedensel gelişlerinin yanı sıra;

  • Yaratıcı düşünce becerilerini
  • Duygusal gelişimlerini ve
  • Okul hayatına hazırlanmalarını sağlar

Tüm bu eğitim süreci, çocukların kişilik gelişimlerinin sağlanmasında büyük önem taşımaktadır. Çankaya anaokulları ve diğer eğitim kurumlarımızla çağdaş eğitim faaliyetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Okul Öncesi Eğitim Vizyonumuz

Ankara ve çevresinde yürüttüğümüz eğitim faaliyetlerimiz belirli ilkeler ve hedefler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Bu faaliyetlerden okul öncesi eğitim faaliyetlerinde vizyonumuz: öğrencilerimizin, hayat boyu öğrenmelerini, sosyal hayata ve akademik yaşama adapte olmaları ve kendilerini keşfetmeleridir. Bu doğrultuda eğitim metotlarımız her zaman öğrenci merkezlidir. Ankara en uygun anaokulu eğitimi hizmetlerimizin yanı sıra orta öğretim ve üniversite hazırlık kurslarımızla da, çocukların eğitim hayatında her zaman onlara destek olmaktayız.

Kurumsal Hedeflerimiz Nelerdir?

Anaokulu eğitiminden başlayarak çocukların üniversiteye kadar olan eğitim faaliyetlerini büyük bir özveriyle sürdürmekteyiz. Bu kapsamda kurumsal hedeflerimiz arasında her zaman için gelecekte tüm sorunlara çözüm üretebilen, donanımlı, yaratıcı ve çağa adapte olmuş bireyler yetiştirmektir. Bu amaca 2002’den beri hizmet ederek sayısız insan yetiştirdik. Ankara anaokulları ve temel liselerle bu eğitim faaliyetlerimizde amaçlarımıza her yıl ulaşmaktayız. Bu hedefler doğrultusunda sizde kaliteli bir eğitim sürecine dahil olabilir ve deneyimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *