logo

Çankaya Özel Anadolu Liseleri

Çankaya özel anadolu liseleri olarak 2002 yılından beri profesyonel ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Eğitimlerimiz son derece yenilikçi olup öğrencilerin üniversite sınavına profesyonel olarak hazırlanmalarını sağlıyoruz. Aynı zamanda yabancı dil desteği ile de analitik düşünmelerini geliştiriyor ve birçok spor aktivitelerine de katılmalarını sağlıyoruz. Anadolu liselerimizde yer alan birçok aktiviteden ve etüt sisteminden öğrencilerin faydalanmasını hedefliyoruz. Öğrencilerin yüksek standartlarda eğitim almasını sağlayan yenilikçi eğitim anlayışımız rehberlik hizmetimiz ile de desteklenmektedir. Rehberlik hizmetimizde öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilmekte olup ailelere düzenli rapor verilmektedir.

Yaratıcı Eğitim Modülleri 

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak öğrencilere yenilikçi eğitim anlayışı ile öğrenim teknikleri uygulamaktayız. Uzman eğitmen kadromuz aracılığı ile verilen derslerde yaygın eğitim teknikleri uygulanmaktadır. Aynı zamanda ders dışı aktiviteler ile öğrenim süreci desteklenmektedir. Sadece Anadolu liselerimiz ile değil matematik, kişisel gelişim ve dil kurslarımız ile çocuklar diğer eğitim kurumlarımız ile de iletişim halinde olmaktadır. Yaratıcı eğitim modüllerini uyguladığımız Anadolu liselerimizde çocuklar Ankara’daki en kaliteli lise eğitimini almaktadır. Deneyimsel öğrenmelerini geliştirmek ve analitik düşünmelerini sağlamak için birçok proje ve oyun hazırlıyor ve bunları öğrencilere sunuyoruz. Sınıf içinde hazırlanan etkinlikler ve sınıf dışı etkinlikler ile öğrenim sürecini öğrencinin her anına yansıtıyoruz.

Öğrenci Değerlendirme ve Rehberlik Hizmeti

Özel Anadolu liselerimiz de eğitim görmekte olan öğrenciler için rehberlik hizmeti de verilmektedir. Okullarımızda ders dışı aktiviteler haricinde rehberlik ve sağlık hizmetleri de verilmektedir. Her lisemizde revir bulunmakta olup rehberlik danışmanları tarafından da öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilmektedir. Aynı zamanda çocukların kariyer planlamaları, okumak istedikleri bölüm ve üniversite tercihi gibi konularda da rehberlik hizmeti aracılığı ile destek olunmaktadır. Rehberlik ve danışmanlık hizmeti ile çocukların geleceğe dair fikirleri, düşünceleri ve kaygıları dinlenmekte ve onlar için en iyi yönlendirmeler yapılmaktadır. Bu süreçten anne ve babalar haberdar edilmekte olup çocukların gelişimine son derece önem verilmektedir. Çankaya özel anadolu liselerimiz aracılığı ile profesyonel eğitim alırken üniversite sınavına hazırlanmak oldukça kolaydır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *