logo

Çankayadaki Anaokulları

Eğitim doğumla başlayıp hayat boyu devam eden bir süreçtir. Hayat boyu sürecek öğrenmenin temelleri ise ilk altı yaşlarında atılmaktadır. Bu dönemde çocuklara kaliteli bir eğitim verilmesi ve olumlu çevre şartlarının sunulması çocuğun fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimini desteklemede çok önemli rol oynamaktadır. Aile den sonra okul öncesi eğitim kurumları çocuğu toplumsal yaşama hazırlamada aileyi desteklemektedir. Çankayadaki  Anaokulları olarak bizim anaokulumuz bu eğitim sürecinde öğrencilerinin fiziksel, sosyal, duygusal ve bilimsel gelişimlerini en sağlıklı bir şekilde geçirmesini sağlayarak onları gelecek eğitim basamaklarına hazırlamaktadır. Buna bağlı olarak kendini ifade eden ve yaratıcı yönlerini ortaya koyarak sosyal birey olarak yetişmesinde en önemli eğitimi vermektedirÇankayadaki  Anaokulları  olarak bizim anaokulumuz fiziki, ve mimari görünümü bakımından olabilinecek en gelişmiş özelliklere sahiptir, özelliklede servis imkanı ve kolay ulaşılabilirlik ve konum olarak Çankaya’nın nezih yerlerinde imar edilmiş olması öğrencilerimizin uzun yol giderek yorulma durumları gibi olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır.

ÇANKAYA ANAOKULU OLARAK NEDEN BİZİM ANA OKULUMUZ?

Tamamen öğrenciler düşünülerek tasarlanan sınıflar, oyuncaklar, oyun alanları öğrencilerimizin eğitim sürecinin ilk evresi olan ana okul ile eğitimi sevmelerine ve okula karşı ilgi duymaları düşünülerek yapılmıştır. Bir insan için en değerli şey sağlıktır. Buna bağlı olarak eğitim anaokulumuzdaki öğrencilerimizi en güvenilir Çankaya Anaokulu olarak bizim anaokulumuzda öğrencilerimizin sağlığı düşünülerek yapılan yoğun temizlik ve hijyen kontrolleridir. Nitekim sağlığa ve insana verilen önem Çankayadaki  Anaokulları olarak okulumuzun tercih edilmesinin önemli sebeplerindendir. Bizim anaokulumuzun tercih edilmesinin en önemli diğer sebebi ise öğretmen kadromuzdur.

Alanında yıllarca deneyime sahip olan öğretmen kadromuzun öğrencilerimize karşı beslediği sevgi, gösterdiği ilgi ve şefkatli yaklaşımları öğrencilerimizin okulda aileye olan özlemini unutturup sağlıklı bir eğitim almalarının en önemli sebeplerindendir. Özelliklede ilk öğrenim aşamasında olan küçük öğrencilerimize eğitimi sevdirerek öğreten ve her ihtiyaçlarını cevap veren öğretmenlerimiz ana okul alanında okulumuzun aileler tarafından güvenle çocuklarını bırakacak bir eğitim öğretim merkezi olmasının en önemli sebebidir.  Okul hayatının en temel başlangıcı olan ve burada iyi atılan bir temelle sağlam bir geleceğe adım atacak öğrenciler yetiştirmek en temel amacımızdır. Nitekim bu amaç ile eğitim öğretim hizmetini veren Çankayadaki  Anaokulları  olarak bizim anaokulumuz kendisini tercih eden ailelerimizin öğrencilerine sağlam bir eğitimin alt yapısını oluşturup, eğitim ve öğretimi sevdirerek, ileriye dönük eğitimde ve okul hayatında özgüveni yüksek öğrenciler yetiştirip eğitime ve geleceğe katkı sunmak amacı taşımaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *