logo

Çankayadaki Anaokulları

Kaliteli ve kurumsal bir eğitim verebilmek için eğitimin her alanında etkin ve deneyim sahibi olmak büyük önem taşımaktadır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak yıllardır verdiğimiz hizmetlerle hem alanında oldukça deneyim kazanmakta hem de birçok eğitim faaliyetinin sürdürülmesini sağlamaktayız. Çankaya’daki anaokulları ile okul öncesi eğitimin bir parçasını oluştururken bir yandan da temel lise eğitimleri ve kurslarla gençlerin akademik hayata hazırlanmalarına yardımcı olmaktayız. Temel Eğitim faaliyetlerimizle, yıllardır geleceğimizi yetiştirdiğimiz bireylerle teminat altına alıyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugünde eğitim faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Anaokulu Eğitim İlkelerimiz

Okul öncesi eğitimde, yürüttüğümüz birçok çalışma, çeşitli değerler ve ilkeler doğrultusunda devam etmektedir. Bu ilkeler yalnızca Çankaya’daki anaokulları ile sınırlı kalmayıp, Ankara genelindeki tüm okullarımızda aktif bir biçimde uygulanmaktadır. Anaokulu eğitiminde takip ettiğimiz ilkeler;

  • Öğrenmeyi sevdirme
  • Çağdaş eğitim metotları uygulama
  • İdeal öğrenim ortamı yaratma

Bu ilkeler kapsamında da çocuklara hayat boyu öğrenme kavramını aşılayarak onların her yaşta, hayata aktif katılımlarını ve sosyal becerilerinin geliştirilmesi sağlanmaktadır.

Anaokulu Eğitim Faaliyetlerinin Kapsamı Nedir?

Kurumsal eğitim hizmetlerimizle, anaokullarından, lise, üniversite hazırlığına kadar kapsamlı bir eğitim faaliyeti yürütmekteyiz. Bu faaliyetlerin temeli ise şüphesiz ki anaokulu yani okul öncesi eğitimidir. Ankara anaokulları tavsiyeleri arasında mutlaka, eğitimde yarattığımız marka değeri ile sıklıkla anılmaktayız. Anaokulu eğitim faaliyetleri kapsamında birçok temel eğitim faaliyeti yürütülmektedir. Örneğin; yaratıcılık becerileri, sosyal beceriler, okul hayatına hazırlık vb. birçok eğitim faaliyeti deneyimli kadromuz ile çocuklara uygulanmaktadır. BU faaliyetlerin temel amacı ise çocukların hem zihinsel becerileri hem de insanlarla ilişkileri eşit seviyede geliştirilmektedir.

Çankaya’daki Kurumsal Eğitim Faaliyetlerimiz

Ankara’nın birçok farklı noktasında sayısız eğitim kurumumuzla, belki de Ankara’da eğitimin bel kemiğini oluşturmaktayız. 2002’den beri sürdürdüğümüz eğitim faaliyetlerimiz zaman içerisinde değişiklik göstermiş ve yeni metotlar geliştirmiştir. Ankara en iyi anaokulları ve temel liseler arasında gösterilen kurumumuz bünyesinde daha birçok eğitim faaliyeti yürütülmektedir. Genel itibariyle Ankara ve çevresinde yürüttüğümüz eğitim faaliyetleri;

  • Liseler
  • Okul Öncesi eğitim
  • Özel Öğrenim kursları
  • Yabancı dil ve temel dersler kursları

Başlıca eğitimin her aşamasında kurumsal hizmet olanaklarımız ile faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *