logo

Çankayadaki Kolejler

Eğitim öğretim hayatı, ilk olarak ailede başlar ve ailede sevgi ve saygıyı ilk olarak öğreniriz. Ailemiz bize her daim daha sadakatli, daha eğitimli olmayı öğretir ve bizde bu doğrultuda plan yaparız. Eğitimimize bu şekilde aktif olarak başlamak, bizleri ileri seviyelerde olan bir toplum olmaya itecektir. Bu konulara dikkat ederek eğitim veren okulumuz, ileri seviyede olan eğitim standartlarıyla, öğrencilerine eğitimi en iyi şekilde aşılamaktadır. Çankaya’daki kolejler denildiğinde ilk akla gelen okul olmanın gurur ile okulumuzda birçok yeniliğe imza atmış bulunmaktayız. Okulumuzda, kütüphane sistemi kurarak, okuyan bir nesil yetiştirme isteğimizi ortaya koşmuş bulunmaktayız. Okumayan toplumlar her daim kandırılmaya mahkûm oldukları için bu anlamda öğrencilerimizin değerli zamanlarını kitap okumakla geçirmelerini istemekteyiz.

Eğitim kadromuzu en iyi şekilde seçerek, öğrencilerimizin öğretmenlerimizle kaynaşmalarını sağlamaktayız. Buradaki amaç, saygı ve sevgi çerçevesinden çıkılmadan, öğrencilerimizin öğretmenlerimizle arkadaş gibi hareket etmeleridir. Çankaya’daki kolejler arasında ilk sıralarda gelen okulumuz, okul olanakları ve konum olarak iyi durumdadır. Ulaşım konusunda öğrencilerine servis imkânı veren okulumuz, öğrencilerinin güvenliklerini en iyi şekilde sağlayarak, siz değerli velilerimizin gözlerini arkada bırakmak istememekteyiz. Bu konular dışında en önemli bir diğer konu ise, okulun temizliğidir. Okul temizliğini en donanımlı çalışanlarla sağlayarak, öğrencilerimizim sağlıklarını koruma altını almaktayız.

Çankaya’daki Kolejler Arasındaki Yerimiz?

Kolej eğitimi, en donanımlı eğiticiler sayesinde sağlanmakta ve geleceğe pırıl pırıl bakan gençler yetiştirilmektedir. Çok okuyan, çok gezen bir gelecek, ilerisi için umut ışığı olabilecek seviyeye gelmiş demektir. Bu anlamda okulumuz öğrencilerimize çeşitli gezi imkânları sunarak, birçok görülmesi gereken yere öğrencilerimizi götürmektedir. Çankaya’daki kolejler olarak bakıldığında, ileri seviyede hareket ederek, öğrencilerimize eğlenmeyi ve öğrenmeyi öğretmekteyiz.

Bir diğer önemli konu olan ve asıl olarak dikkat edilmesi gereken, sınıf düzenleri ve sınıfların büyüklükleridir. Sınıflarımız çok kalabalık olmamakla birlikte yeterli büyüklüktedir. Bu anlamda gerekli olan eğitim, en iyi şartlar altında sağlanmaktadır. Okulumuz bu fırsatlar sayesinde, Çankaya’daki kolejler arasında, en iyi sıralamalara ilerlemiştir. Okulumuzdan daha net bilgiler almak ve aklınızdaki soruları gidermek için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *