logo

Kızılay’ın En İyi Lisesi

Kızılay’ın En İyi Lisesi

Eğitim hayatının en önemli kısmı şüphesiz ki orta öğretim yani lise dönemidir. İnsanların kişilik gelişimlerinin yavaş yavaş oturduğu ve kariyer planı yapmaya başladıkları bu dönemin iyi geçmesi bütün bir hayatı olumlu yönde etkileyecektir. Kızılay’ın en iyi lisesi ve birçok temel liseyle Ortadoğulular eğitim kurumları tüm bu bahsedilen dönemi planlayarak, öğrencileri eğilimlerine göre yönlendirmektedir. Ankara’da 2002’den beri yoğun bir eğitim faaliyeti sürdüren kurumlarımızda özellikle de orta öğretim kurumlarımız, Türkiye’nin en iyi üniversitelerine öğrencilerini yerleştirmektedir.

Orta Öğretim Döneminin Planlanması

Lise dönemi her zaman için bir insanın hayatının geri kalanını az çok belirleyen bir dönemdir. Yetişkinliğe yeni adım atan gençlerin bu dönemde doğru yönlendirilmesi ve kaliteli eğitim almaları her şeyden önce bizim temel hedefimizdir. Kızılay’ın en iyi lisesi olmak ve kurumsal eğitim faaliyetleri yürütmek bu hedefin bir getirisidir. Okullarımızda, standart eğitim faaliyetleri dışında;

Kariyer planlaması
Sosyal faaliyetler
Uzman öğretmen kadroları
Derslere yardımcı kurslar vb.
Birçok faaliyet ile orta öğretim dönemi hem sosyal hem de akademik açıdan planlanarak faaliyetlerini yürütür. Ankara temel liseler ve özel Anadolu liseleri ile ideal bir eğitim planlamasında bizlere katılabilirsiniz.

Eğitim Personellerimiz ve Sınıflar

Kaliteli bir eğitim ilk unsuru elbette öğretmendir. Bünyemizde çalışan birçok öğretmen ve eğitim gönüllülerimiz, çağdaş eğitim metotları ile öğrencilere bir açıdan danışmanlık da ederek onların temel derslerdeki başarılarını arttırmaktadırlar. Bunun yanı sıra Ankara tavsiye edilen liseler arasında yer almamızın bir başka nedeni de, eğitim verilen sınıflar ve sahip oldukları teknolojik koşullardır. Çağın gereklerine uygun olarak dünya ile entegre, akıllı tahtalar, laboratuarlar ve spor salonları ile hem eğitim faaliyetleri en üst seviyede yürütülmekte hem de dersler öğrencilere sevdirilerek öğretilmektedir.

Kurumsal Özel Liseler

En iyi liseler arasında gösterilen eğitim kurumlarımız, yüksek eğitim kalitesiyle yıllardır hizmet vermektedir. Kurumsal özel lise olması nedeniyle, diğer özel kurumlardan ayrılarak Ankara en iyi Anadolu lisesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kurumsal yapı her zaman için profesyonelliği ve belirli bir vizyon gerektirdiği için, eğitim alanında her zaman temel kurum olarak eğitim faaliyetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *