logo

Özel Kreş Ankara

Özel Kreş Ankara

Ankara’da özel kreş arayan kişilere en çok tavsiye edilen Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmekteyiz. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak yönettiğimiz kreşlerimiz Ankara’nın birçok bölgesinde bulunmaktadır. Kurum olarak çocukları son derece önemsemekte ve ebeveynlere çocukların gelişimi ile ilgili raporlar sunmaktayız. Kreşlerde yer alan pedagog ve danışman öğretmenler aracılığı ile çocukların gelişimleri sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

Özel Eğitim Programları

Çocukların rekabetçi bir sistem ile yetiştirilmesinden ise hayal ve istekleri doğrultusunda yaratıcı dersler ile yetiştirilmesi gerektiklerini savunuyor ve buna uygun ders programları hazırlıyoruz. Bu programlar kapsamında çocukların karakterlerini keşfetmeleri için bilim, spor, kültür, drama, yaratıcılık, resim gibi birçok dersi onlara sunuyoruz. Sunduğumuz bu dersler yaratıcı bir şekilde işlenmekte olup eğitmen kadromuz tarafından son derece profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Profesyonel hizmet vermekten kaçınmadan özel kreş hizmeti veriyoruz.

Çocuklar İçin Yaratıcı Dersler

Çocukların gelişimlerine olumlu katkılarda bulunacak derslerin verilmesini son derece önemsemekteyiz. Standart eğitimin yanı sıra çocukların sürece dahil olmalarını kolaylaştıracak dinamik eğitim anlayışlarını tercih etmekteyiz. Her çocuğun farklı olduğunun bilincinde olan yönetim kadromuz ve eğitmenlerimiz aracılığı ile çocuklara onların gelişimlerine katkı sağlayacak türde eğitim vermekteyiz. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak çocukların ne istediklerini ve nasıl hissettiklerini önemsiyor ve danışman öğretmenlerimiz aracılığı ile onlarla iletişim kuruyoruz.

Ebeveynlere Çocuklar Hakkında Bilgi Aktarımı

Eğitim kurumu olarak her çocuğa özel ilgi göstermekte ve gelişimlerini yakından takip etmekteyiz. Ebeveynlerin ise bu durumun dışında kalmamalarını sağlamak için düzenli olarak toplantılar planlıyor ve çocukların gelişimleri hakkında bilgi veriyoruz. Çocukların hislerini ve düşüncelerini ailelerin daha iyi anlayabilmesi ve iletişimlerinin kuvvetli olması için oldukça şeffaf bir şekilde davranmaktayız.
Özel kreş Ankara şubelerimizde kayıtlı olan ve öğrenim gören her çocuk için eğitmenlerimiz büyük bir dikkat ile çalışmalarını yürütmektedir. Standart ve kaba eğitim anlayışından uzak; anlayışlı ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz bu eğitimler çocukların gelişimlerini desteklemek adına yapılmakta olup birçok çocuk ve ebeveyn tarafından sıklıkla tercih edilmekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *