logo

Ankara Anaokulu

Ankara Anaokulu 

Ankara’da yer alan anaokulları arasında ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen bir eğitim kurumuyuz. Okulumuza kayıtlı olan tüm öğrencilerin kişisel gelişimleri son derece önemsenmektedir. Eğitim kurumumuzda normal derslerin yanı sıra drama ve İngilizce dersleri de verilmektedir. Öğrencilerimizin kendilerini her açıdan geliştirmelerini istediğimiz için eğitimlerine son derece önem vermekteyiz. Eğitim kurumumuzun bünyesinde bulunan öğretmenlerimiz alanında deneyimli öğretmen olup çocuklar ile iletişimi kuvvetli kişilerden seçilmektedir.

Anaokulu Özellikleri

Ankara anaokulu hizmetlerimiz arasında öğrencilere kaliteli ve profesyonel eğitim verilmektedir. Eğitmenlerimiz, alanında uzman kişilerden oluşmakta ve çocuklar ile iletişimi güçlü ve güler yüzlü kişilerden seçilmektedir. Çocukların sadece Türkçe ve matematik derslerinin yanı sıra kişisel gelişim oyunları da kurumumuzda mevcuttur. Bu eğitimler arasında öğrencilerimiz tarafından en sevilen derslerden birisi de yeteneklerini geliştirebildikleri el becerisi oyunlarına ağırlık verilen derslerdir. Anaokulumuzda dersliklerin yanı sıra yemekhane ve uyku odaları da bulunmaktadır.

Çocuk Gelişimi

Ankara’da bulunan anaokulumuzda verdiğimiz hizmetler çocukların kişisel gelişimlerine yöneliktir. Hayal güçlerini daha kuvvetli bir hale getirirken aynı zamanda sıkılmadan ders işlemelerini de sağlıyoruz. Uzman eğitmen kadromuz ile öğrencilere birçok oyun oynatılmaktadır. Öğle saatleri için uyku odası imkanımız da Ankara anaokulunda bulunmaktadır. Çocuk gelişimine katkı sağlayacak drama ve el işi dersleri de verilmektedir. Sunduğumuz dersler öğrencileri sıkmayacak şekilde planlanmakta olup eğlenerek vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Çocukların gelişimine olduğu kadar güvenli bir ortamda bulunmalarına da son derece önem göstermekteyiz. Anaokulumuzda bulunan ve 7 gün 24 saat boyunca aralık kayıt yapan güvenlik kameralarımız bulunmaktadır. Bunların yanı sıra özel güvenliklerimiz ile de korunaklı bir alan yaratmaktayız.

Okul Öncesi Eğitim 

Ankara’da bulunan eğitim kurumumuz aracılığı ile çocuklara okul öncesi eğitim hizmeti verilmektedir. Çocukların kişisel gelişimlerine ve hayal güçlerine katkı sağlayacak dersler anaokullarımızda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Ankara’da yer alan okul öncesi eğitim kurumumuzdan randevu ve detaylı bilgi almak için Ortadoğulular Eğitim Kurumlarımız ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz. Çocuklarınıza kaliteli, güvenli ve profesyonel eğitim hizmeti sunarken aynı zamanda eğlenmelerini ve çocuk olarak kalmalarını da sağlıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *