logo

Ankara Kreş

Küçükten büyüğe çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Onları hissettiğimiz ilk andan itibaren pamuklara sarıp sarmalamak isteriz. Ne zaman okullu olurlar işte o zaman özgürlüklerine kavuşuyorlar demektir. Sevgi dolu arkadaşlıkları, hiç bitmeyen ödevleri derken yaşları bir hayli büyümektedir.

Hiç şüphesiz çocukların doğruyu, yanlışı, iyiliği, kötülüğü öğrendikleri ilk yer kreşlerdir. Kreş ortamları ne kadar güvenilir olursa olsun birçok yanlış davranışı da burada öğrenmektedirler. Bu konuda öğretmenlerin kuralları büyük önem taşır. Ankara Kreş çocuklarımızı bir kar tanesi şeklinde görerek eğitimini sağlamaktadır. Onların ne kadar kırılgan olduklarını bilerek eğitimlerini bu yönde şekillendirmişlerdir. Güvenilir öğretmen kadroları ile çocuklar ablalık kavramlarını ilk kez kreşlerde benimserler. Anne sevgisiyle büyüyen çocuklar tıpkı anne kucağı rahatlığında öğle uykularını tamamlamaktadırlar. Böyle bir eğitim imkânı sunan Ankara Kreş gelmiş geçmiş en hassas duyguları barından kreşler arasında yerini çoktan almıştır. Birçok annenin tavsiyesi ile kendi bünyesinde pırıl pırıl çocuk büyütüp eğitim öğretim hayatına kazandırmıştır.

Bu konuda ebeveynlerin büyük bir titizlikle kreş araştırmaları gerekmektedir. Çünkü kreş okulun az kapsamlı bir fragmanı gibidir. Çocuk ev dışındaki ortama ne kadar çabuk adapte olursa ilkokul yılları o kadar rahat geçer. Geçimsiz, arkadaş kavramını bilmeyen çocukların en büyük sorunu bir kreş geçmişinin olmamasıdır. Bu nedenle Ankara Kreş çocuklara bir çiçek kadar narin davranarak eğitime yönelmelerini, şefkatli birer birey olmalarını sağlamaktadır.

Çocuğunuzun yeni evi ne kadar güvenilir?

Kreşler halk arasında annesi çalışan çocukların oyun ortamlarının gelişmesi ve çevre bilinci ile büyümelerini sağlayan günlük okuldur. Unutulmamalıdır ki yalnız büyüyen her çocuğun kreş eğitimi alması gerekmektedir. Yalnız büyüyen her çocuk sevgiyi, arkadaşlığı, paylaşımcılığı kreş ortamında öğrenmelidir. Ankara Kreş, çocukların birbirleriyle eşit durumlarda olduğunu, yardımlaşma ve sevgi kavramlarını doğru zamanda öğretmeyi kendine amaç edinmiştir. Bu nedenle birçok ebeveyn tarafından titizlikle araştırılmış, ağızdan ağıza güzel tavsiyeleriyle belirtilen bir okul olmuştur. Çocuklarınızın sevgiyle büyümeleri sizin elinizdedir. Onları kreş eğitimi ile gerçek dünyaya erkenden hazırlamak, gelecek neslin kendi ayakları üzerinde durmasına yardımcı olmaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *