logo

Ankara Özel Okul

Çocuklarımızın eğitimi söz konusu olunca akan sular durur. Tüm varlığımızı onların eğitimine dökmeden önce harcanan emek ve paranın doğru yere gittiğinden emin olmak son derece önemli. Ankara özel okul konusunda çok sayıda seçeneğe sahip bir şehir olsa da öğrencilerini tam kapsamlı ve her şey dahil olarak adlandırılan eğitim sistemi ile üniversiteye ve en önemlisi geleceğe hazırlayan az sayıda kurum var. Bu kurumların en başında ise Ortadoğulular Eğitim Kurumları geliyor. Öğrenciler ve velilerinin aklındaki en önemli sorulardan birisi olan Ankara’da hangi özel okul sorusuna 2002 yılından beri biz cevap veriyoruz. Deneyimli ve tecrübesi kanıtlanmış uzaman eğitimci kadromuz ve tamamen öğrenci ve kazanma odaklı yaklaşımımız ile değerli öğrencilerimizin geleceğe güvenle bakmalarını ve sınav korkularını bir çırpıda geride bırakmaları için çalışıyoruz.

Özel Okul Nasıl Olmalı?

Özel okul öğrencilere sadece birçok sosyal aktivite ve etkinlik vaat eden bir kurum değildir. İyi bir özel okulun amaçları ile velilerin ve öğrencinin amaçları bir olmalıdır. Bu açıdan özellikle Ankara’da üniversite kazandıran özel okul arayan öğrenciler ve velileri için 2002 yılından beri hizmet veren güçlü bir eğitim kurumu var. Kurum olarak eğitimde temel ilkelerimiz

  • Ezberci değil öğretici eğitim
  • Eğitimin ilk gününden son gününe kadar sınav kazanmaya ve başarıya odaklı yaklaşım
  • Üniversite sınavında 100% başarı ve sıfır hata yaklaşımı
  • Dershane, özel ders veya kurs ihtiyacını ortadan kaldıran er şey dahil konsepti ile eğitim
  • Öğrenci ve öğretmeler arasında okul dışında da interaktif olarak devam eden eğitim süreci
  • Öğrenci odaklı ve her öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik planlanan eğitim programları
  • Öğrenci ve öğretmen beraber olacak tam başarıyı hedefleyen ekip ruhu
  • Analitik düşünce yapısını kazandırıcı eğitim ve aktivite programları

Kurum olarak amacımız ve yegane başarı ölçütümüz öğrencilerin üniversitede istedikleri bölüm ve okullara yerleşmesidir. Bu konuda Ankara özel okul başarı listeleri içerisinde en yükseklerde yer almaktan her zaman gurur duyuyoruz. Öğrencilerimiz için sınav stresi veya başarı kaygısı diye bir şey yoktur. Düşünmeleri gereken tek şey hangi bölüme girecekleri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *