logo

Çankayanın En İyi Koleji

Çankaya’nın En İyi Koleji

Eğitim ülkemizin en çok değer verdiği unsurların başında yer almaktadır, geleceğimizin tek çözümü olması bu durumun oluşmasını sağlamıştır. Çankaya’nın en iyi koleji olan bizlerde eğitim boyutunu bambaşka bir seviyeye getirmiş durumdayız. Öğretmen kadromuzun birbirinden kaliteli ve deneyimli olması bizlerin bu konuma gelmesindeki ana etkendir. Güler yüzlü, disiplinli, ikili ilişkileri iyi olan ve olaylara pratik bakış açısı ile bakan öğretmenlerimiz tam öğrencilerin istediği tarzdadır. Öğrencileri fazla sıkmadan motive ederek, kendi istekleri ile çalışmaları için özel yöntemler kullanmaktadırlar. Çankaya’nın en iyi koleji kolay olunmuyor, sizler ve geleceğimiz için bu denli çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

Kolejimiz akademik anlamda öğrencilere bütün becerileri eksiksiz olarak kazandırır, tam öğrenme modeli sayesinde öğrencilerden bir tanesinin bile geri kalması söz konusu değildir. Ders içi ve ders dışı etkinliklerimiz ile birlikte öğrenciler bilgileri kalıcı hale getirir. Özel olarak birebir çalışma düzenimiz sayesinde öğrencilerin bireysel olarak anlamadığı herhangi bir konu kalmaz. Çankaya’nın en iyi koleji olarak bizler sadece görevimizi yapıyoruz, geleceğimizi emin ellere teslim etmek sonuçta bizim işimiz değil görevimizdir.

Kolej Eğitimi

Ülkemizde devlet okulların etkisi son zamanlarda azalmaya başlamıştır, özellikle de öğrencilerin duyusal ve zihinsel olarak belli mesafe kat edememeleri bunda etkilidir. Çankaya’nın en iyi koleji öğrenciler için harika fırsatlar sunmaktadır. Yönetim kadromuz, okulda çalışan personellerimiz ve rehberlik servisimiz başta olmak üzere herkes iş birliği ve uyum içerisinde çalışır.

Tatlı rekabet öğrenciyi başarıya götüren en etkileyici motive türlerinden bir tanesidir. Kolejimizde eğitim gören öğrenciler hem rekabet ortamı ile karşılaşırlar hem de sosyal etkileşimin üst düzeyde bulunduğu bir topluluk ile yaşar. Çankaya’nın en iyi koleji sosyalleşme görevini de yaparak öğrencilerin geri kalan hayatında kişiler arası ilişkilerinde de rol oynamaktadır. Akademik olarak en iyi şekilde üst öğrenime geçmek için sunmuş olduğumuz fırsatlar bunlarla sınırlı değildir. Kısaca söyleyecek olursak kolejimizin ortamında eğitim alan birinin başarısız olması zordur. Okulumuz ve öğretmen kadromuz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *