logo

Eryaman Anadolu Lisesi

Eğitim öğretim hayatında ortaokul eğitiminin bitmesi ile birlikte başlayan lise eğitimi son derece önemli bir dönem olmaktadır. Eryaman Anadolu Lisesi olarak öğrenciler için bu dönemin öneminin farkındayız ve bu farkındalık ile öğrencilerin kurumumuzda almış olduğu eğitimin en üst seviyelerde olması konusunda çalışmaktayız. Okulumuzdan mezun olan öğrencilerin başarısı sadece onlar için değil bizim için de oldukça önemli olmaktadır. Hem geleceğe başarılı nesiller yetiştirmek hem de okulumuzun prestiji için mezun olan öğrencilerimizin iyi üniversitelere ve iyi bölümlere yerleşmesi bizi doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle en az sizin kadar çocuklarımızın başarılı olmasını istemek de ve bunun için çaba göstermekteyiz.

Kurum olarak vermiş olduğumuz eğitimin olabildiğince kaliteli ve etkili olması için bu konuda özellikle kurumumuzda görev alacak eğitimcilere özen göstermekteyiz. Bu eğitimcilere görev verirken daha doğrusu bünyemizde çalışma imkânı verirken son derece titiz davranmak da ve eğitimci seçimi konusunda yoğun emek ve zaman harcamaktayız. Eryaman Anadolu Lisesi olarak öğrencilerimize en iyi eğitimi verecek ve bu konuda en özenli davranan kişiler ile çalışmaktayız. Sizler de bölgede eğitim veren en iyi eğitimcilere ve eğitim ortamına sahip olan kurumdan eğitim almak istiyorsanız veya çocuğunuzun en iyi eğitimi almasını istiyorsanız sizleri kurumumuza bekliyoruz.

Bizimle Birlikte Geleceğe Hazırlanın

Sizleri geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için kurum olarak sınıflarımızın mevcudunu düşük tutmakta ve öğrenci ile eğitmen arasında daha rahat iletişim kurulmasını sağlamaktayız. Öğrenciler böylece herhangi bir derste sorun yaşadığında rahatlıkla öğretmen ile iletişime geçerek bu konuda ekstra yardım alabilmektedir. Kalabalık sınıfların öğrencilerin aldığı eğitimi ne kadar olumsuz etkilediğini bildiğimiz için de buna son derece dikkat etmekteyiz. Sonuçta Eryaman Anadolu Lisesi olarak okulumuzdan mezun olan öğrencilerin bir anlamda bizi temsil ettiğinin bilincinde olmaktayız. Bizi temsil eden öğrencilerin de son derece donanımlı ve bu sayede başarılı olması okulumuzun daha başarılı olmasını ve daha prestijli okullar arasında yer almasını sağlayacaktır. Bizler sizlerin geleceğini çok fazla önemsiyoruz ve bunun için çabalıyoruz sizler de önemsiyorsanız hiç düşünmeden ailemize bir an önce katılmanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *