logo

Öveçler Koleji

Artan nüfusla birlikte okulların alabileceği öğrenci sayıları, iş yerlerinin alabileceği çalışan sayıları gibi değerler belirli sınırlar çerçevesinde olduğu için, her geçen gün iyi bir okula yerleşmek, iyi bir işe yerleşmek gitgide zorlaşmaktadır. İşte bu gibi nedenlerle ne kadar iyi donanımlı ve bilgili olursanız, seçilme şansınız o kadar yüksek olacaktır. Bu nedenledir ki öveçler koleji gibi özel eğitim veren okullar, çocuklarınıza özel ve özenli ilgi ve alaka göstererek, özel yetenekler edindiren ve göze çarpan çocuklar olmalarını sağlayan bir donanım hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Kolej Fiyatları Nasıldır?

Kolej dediğimiz okullar özel eğitim veren, kişisel ya da kurumsal sponsorlu okullar olduğundan, devlet okullarından farklı olarak, belirli bir ücret karşılığı hizmet veren eğitim kurumlarıdır. Çocuklara kazandırmayı hedeflediği donanım ve özelliklere bakarak, bu donanımlara uygun alt yapı oluşturmak oldukça maliyetli bir iştir. Bizler öveçler koleji olarak sporsal, sanatsal, tarihi ve bilimsel donanım sağlamak açısından birçok spor kompleksi, atölyeler, laboratuvarlar oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Kolejlerdeki tesislerin başına, branşında uzman, tecrübeli ve profesyonel eğitmenler koymak durumundayız. Böyle bir kadro ve tesisle hizmet vermek ciddi anlamda maliyetler gerektirdiğinden, maalesef ki eğitim imkânlarımız belirli bir ödeme karşılığı olabilmektedir. Yalnız eğitim kurumu olarak, birçok başarılı ve potansiyelli çocuğumuza belirli sınavlar ve aşamalar ile burs imkanı tanımakta ve maddi imkanı olmayan ama hedefleri olan çocuklarımızı da kurumumuz çatısı altına dâhil etmek, okul olarak öveçler koleji arzu ve hedefleri arasındadır.

 Bunun dışında Milli Eğitim Bakanlığı, ‘özel okul teşvikleri’ adı altında, öveçler koleji gibi özel okullarda okumak isteyen öğrenciler için devlet desteği sağlamaktadır. Çocuğunuz için sağlayacağınız iyi eğitim ve iyi donanım, üniversite seçimi, meslek seçimi ve hayatının geri kalanında yaşayacağı ve sahip olacağı imkânlar açısından son derece önemli olduğundan, bunun bilincinde olan aileler tarafından ederi ne olursa olsun tercih edilebilecek olduğumuzu bilmek, bizi asla bu durumdan yararlanmaya itmemekte, eğitim ve kalitenin hak ettiği oranda belirlenen fiyat politikaları,  aileleri zora sokmayacak şekilde belirlenmeye çalışılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *