logo

Öveçler’deki Kolejler

Öveçler’deki kolejler arasında 2002 yılından beri profesyonel eğitim veren bir kurum olarak sıklıkla tavsiye edilmekteyiz. 16 yıldır öğrencilere sunduğumuz profesyonel eğitimin yanı sıra kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak çağdaş öğrenim yöntemlerini de uygulamaktayız. Üniversite sınavına hazırladığımız öğrencilerimize ayrıca birçok kulübe katılma imkanı da tanımaktayız. Kolejlerimizde bulunan kütüphane, oyun ve spor alanlarının yanı sıra kapalı ve açık spor salonlarımızdan da yararlanmalarını sağlamaktayız. Çocukların sadece dersler ile değil aynı zamanda kendilerini geliştirmeleri için ders dışı aktivitelere katılmalarını da destekliyoruz.

Profesyonel Eğitim Teknikleri ile Eğitim 

Profesyonel ve tecrübeli eğitmen kadromuz aracılığı ile öğrencilere ezberci sistemden uzak çağdaş eğitim teknikleri uygulanmaktadır. Çocukların bilimsel teknikler ile öğrenimleri kolaylaştırılırken analitik ve eleştirel düşünmeleri de sağlanmaktadır. Aynı zamanda tartışma ortamları, üretebilecekleri alanlar, kendilerini geliştirebilecekleri projeler de düzenlemekteyiz. Çocukların sadece okula gelip gitmelerini önlemek ve zamanlarını daha verimli geçirmek adına birçok deney, oyun, araştırma ve gezi aktiviteleri de düzenlemekteyiz. Çocuklara aynı zamanda dil desteği sunarken, kolejlerimizde yer alan rehber ekipleri tarafından da gelişimleri yakından takip edilmektedir. Çocukların kendilerini geliştirmeleri için düzenli olarak yeni eğitim teknikleri deniyor ve onların ilgi alanlarına yönelik geliştirmelerde bulunuyoruz.

Öveçler’de Yer Alan Kolejimiz Hakkında

Öveçler’deki kolejler arasında yer alan kolejimize ulaşım oldukça kolay olup servis imkanımız da bulunmaktadır. Merkezi bir yerde olan kolejimize toplu taşıma araçları ile de ulaşmak mümkündür. Eğitim kurumumuzda yer alan servisler ile de çocuklar güvenli bir şekilde evlerine bırakılmaktadır. Ankara’daki kolejler arasında en kaliteli ve profesyonel hizmet veren kurumumuz ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Dileyen veliler kolejimizi gezebilir ve fırsatlarımızı yakından görebilir. Ankara’nın birçok bölgesinde hizmet vermekte olan kolejlerimiz aracılığı ile çocuklar kaliteli eğitim anlayışı ile eğitim görmektedir. Uzman kadromuz ve 16 yıllık tecrübemiz ile profesyonel hizmet veriyor ve çocukların kişisel gelişimlerini son derece önemsiyoruz. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak 2002 yılından beri eğitim alanında çalışmalar düzenlemekte ve yürütmekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *